• Długopis – odpad medyczny

  Zrobić firmowe gadżety każdy może. Ale wymyślić coś zaskakującego i ciekawego jest coraz trudniej. Każdy wpadnie na pomysł umieszczenia logo swojej firmy na smyczy.

  Smycze z logo firmy

  Zlecić umieszczenie napisu na długopisach – to też nic nowego. Sporą objętość w mojej szufladzie zajmują właśnie takie gadżety.

  Firmowe długopisy

  Coraz częściej widuję piłki-antystresy, do ściskania, rzucania i wbijania pazurów. Te poniżej podobają mi się szczególnie, ponieważ mini globusików lub obłych kropel do gniecenia do tej pory nie widziałam.

  Globusik-antystres z logo

  Kropla-antystres, idealnie komponuje się w dłoni

  Ciekawy gadżet spotkałam u producenta materiałów budowlanych. Jak na cegielnię przystało, wizytówki zrobione są z mini cegiełek, wypalanych jak reszta. Każda jest inna, posiada skazy i bywa nierówna. Ale w tym cały jej urok. Jedyny minus: pozostawia po sobie czerwony pył.

  Cegiełka jako wizytówka

  Ale najbardziej spodobał mi się pomysł firmy utylizującej odpady medyczne. W prosty i dosadny sposób można przekazać, o co chodzi. Strzykawka przeważnie budzi w nas czujność, nie da się koło niej przejść obojętnie. Zwłaszcza, jeśli nie jest pusta…

  Długopis - odpad medyczny

  Wypełniony czerwonym płynem długopis ma nawet odpowiednią podziałkę!

  Długopis "strzykawka z krwią"

  Szkoda, że wraz ze zmianą pracy nie będę już tak często uczestniczyć w targach branż przemysłowych. To koniec dobrobytu gadżetożercy ;)


   Leave a reply

  Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.